Wsparcie & Doradztwo

(+48) 501 179 548

 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

Budowa domów

 

Zbudujemy dom Twoich marzeń!

Drogi Kliencie,

Być może uważasz, że budowa Twojego własnego domu, to atrakcyjna alternatywa dla mieszkania w bloku. Wiesz, że obie inwestycje są zbliżone finansowo, ale Twój własny wymarzony dom daje Ci większy komfort życia. W Twojej głowie rodzą się pytania: Czy dam radę? Jak dobrać materiały? Gdzie znaleźć doświadczonego i rzetelnego wykonawcę?

Po drodze napotykasz na same trudności, takie jak brak czasu, wydepytywanie ścieżek po urzędach, kłopoty w uzyskaniu kredytu bankowego, a na koniec pilnowanie harmonogramu prac i ekipy budowlanej. To wszystko powoduje, że Twoje marzenie o własnym domu odchodzi w niepamięć...

Nie rezygnuj tak łatwo z Twoich marzeń! Mamy dla Ciebie rozwiązanie - powierz firmie Paweł Jurczak budowę Twojego domu wraz z obsługą niezbędnych formalności. Zajmij się spokojnie własnym życiem prywatnym i zawodowym bez najmniejszych zakłóceń, doglądając tylko od czasu do czasu sprawnego przebiegu budowy Twojego domu.

Od lat budujemy domy wielorodzinne i jednorodzinne na własnych działkach, w starannie dobranych lokalizacjach pod Warszawą (Kobyłka, Marki, Zielonka) w zacisznych i przytulnych miejscach, z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu zieleni.

Twój dom o indywidualnej architekturze i wysokich walorach użytkowych, wznosimy w technologii tradycyjnej z materiałów o sprawdzonej jakości, według własnych projektów. Szczególną uwagę zwracamy na solidne i estetyczne wykończenie Twojego wymarzonego domu. Przy budowie zawsze kierujemy się starannością wykonania i praktycznym wykorzystaniem powierzchni użytkowej.

Przy budowie Twojego domu zapewniamy:

  • Indywidualny projekt
  • Minimum formalności
  • Kompleksowe wykonawstwo
  • Zaufanie i bezpieczeństwo

Etapy budowy Twojego domu:

  1. Stan surowy
  2. Stan deweloperski
  3. Stan pod klucz

Umów się na konsultację i zarezerwuj termin budowy Twojego wymarzonego domu!

 

Kierownik budowy

Oferujemy objęcie nadzoru inwestorskiego (lub kierownika budowy z uprawnieniami) nad budową domu w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, a także kompleksowy nadzór nad wszystkimi etapami budowy wraz z koordynacją czynności wszystkich inspektorów nadzoru budowlanego na budowie.

Zadzwoń już teraz:

  • (+48) 501 179 548

Do usłyszenia,

Paweł Jurczak
 

 
 
 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [03-07-2022]: 13 | Wizyt ogółem: 33366 | Przeglądających stronę: 1

 

Projekt:   [based on Quick.Cms]

Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies